background

Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortası

SEYAHAT SİGORTASI

Türk vatandaşlarından vize isteyen ülkelerin vize başvurusu sırasında talep edilen seyahat sigortasında zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatına ek olarak bagaj kaybı, kapkaç, uçuş iptali gibi ek teminatlarda ekleyerek seyahatinizi güvence altına alabilirsiniz.

 SigortamBu Türkiye’nin en iyi 22 sigorta şirketinden sizin için karşılaştırır, sizin için en uygun teklifi verir.

 Bütçenize en uygun fiyat avantajı ile seyahat sigortası satın almak için bilgilerinizi girerek teklif alabilir ya da 0850 800 00 01 numaralı hattı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Seyahat sigortası, yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz ani rahatsızlık ve hastalıklar da dahil birçok konuda sizi maddi anlamda güvence altına alan bir sigorta ürünüdür. Schengen ve Amerika vizeleri başta olmak üzere vize başvurusu sırasında pek çok konsolosluğun zorunlu olarak istediği seyahat sigortası hem maddi hem de manevi olarak kendinizi garanti altına almanız adına çok önemlidir. Yurt dışı seyahat sigortasını da dahil edebileceğiniz seyahat sigortanızda isteğe bağlı olarak Covid-19 da dâhil tüm pandemik hastalıklar sebebiyle oluşabilecek tedavi giderleri de teminat altına alınır.

 En uygun seyahat sigortasını alabileceğiniz şirketi seçerken ve poliçenizi oluştururken dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Örneğin poliçenizin başlangıç ve bitiş tarihleri, seyahat edecek kişi sayısı, ziyaret edeceğiniz ülkenin vize şartlarına uygunluğu gibi unsurlar seyahat sigortası satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasındadır.

 Seyahat Sigortası Neleri Kapsar?

Aynı zamanda vize sigortası olarak da bilinen seyahat sigortası teminatları ana teminatlar ve ek teminatlar olarak ayrılır. Acil durumlarda ayakta ya da hastanede yatarak tedavi harcamaları, sigortalının tıbbi nedenlerle nakli, cenazenin yurda nakli ve sigortalının vefat ettiği yerde defin için gerçekleştirilen harcamalar ana teminatlar, seyahatin iptali ya da yarıda kesilmesi, bagaj gecikmesi, bagaj kaybı ve pasaport kaybı gibi durumlar ise ek teminatlar kapsamına girer.

 Yurt içi ya da yurt dışı olması fark etmeksizin tüm yolculuklarda bagaj kaybolması, hastalıklar ya da çeşitli kazalar gibi risk faktörleri daima vardır. Seyahat sigortası yaptırmanız olası risklere karşı sizi hem maddi hem de manevi anlamda teminat altına alacağı için büyük bir güvence sağlamaktadır.

 Bütçenize en uygun fiyat avantajı ile seyahat sigortası imkanları SigortamBu’da sizi bekliyor. Seyahat sigortası fiyatları ile ilgili Türkiye’nin en iyi 22 sigorta şirketini karşılaştırarak en doğru sonuçları alacağınız SigortamBu, en uygun seyahat sigortasını seçmeniz için daima yanınızda. Seyahat sağlık sigortası fiyatları ve aklınıza takılan her sorunuza kolayca yanıt alacağınız hızlı teklif formu üzerinden kolayca formu doldurabilirsiniz.

En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri, En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri, En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri, En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri, En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri,


Hemen Seyahat Sigortası için Online Teklif Al

Çözüm Ortaklarımız