background

İşyeri Paket Sigortası

İşyeri Paket Sigortası

İŞYERİ PAKET SİGORTASI

İş yeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak iş yerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alın, siz ve çalışanlarınız hiç olmadığı kadar güvende hissetsin.

SigortamBu Türkiye’nin en iyi 22 sigorta şirketinden sizin için karşılaştırır, sizin için en uygun teklifi verir.

Bütçenize en uygun fiyat avantajı ile iş yeri paket sigortası satın almak için bilgilerinizi girerek teklif alabilir ya da 0850 800 00 01 numaralı hattı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş yerinizi ya da iş yerinizde yer alan tüm demirbaş eşyalarınızı maddi olarak güvenceye alan sigorta türü, iş yeri sigortası olarak adlandırılır. Bu sigorta ile çalışma alanınızda bulunan her türlü eşya, makine-tesisat veya cam-emtia gibi varlıklarınız güvence altına alınmış olur. İhtiyaçlara yönelik düzenlenen tek poliçeyle iş yerinizi güvence altına almanızı sağlayan iş yeri sigortası ile çalışma alanınızı yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı güvende tutabilirsiniz.

İşyeri paket sigortası poliçesi, sahip olduğu iş yerinde oluşabilecek risklere karşı önlem almak isteyen herkes tarafından kolayca yaptırılabilir. İş yeri sigortasının kapsamı oldukça geniştir.

İşyeri Sigortası Neleri Kapsar?

İş yeri paket sigortası ile sunulan teminatları aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

İnfilak

Yangın

Yıldırım

Fırtına

Kara/hava/deniz taşıtları çarpması sonucu oluşan hasarlar

Yer kayması

Dahili su

Duman

Deprem

İzolasyon yetersizliğinden doğan dahili su hasarları

Sel veya su baskını

Hırsızlık

Kar ağırlığı

Kira kaybı

Enkaz kaldırma masrafları

Alternatif iş yeri değişikliği masrafları

İş durması

Geçici adres nakil

Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli her türlü terör vb. hareketler

İşyeri sigortası genel şartları, kapsamında sigortanızın teminat alanları ve ek avantajlar poliçenizde en ince detayına kadar yer alır. İş yeri sigortası fiyatları her sigorta şirketine ve teminatların kapsamına göre değişiklik göstermektedir. İş yeri paket sigortası ile maddi olarak güvence altına alınan yerleri atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, satış alanları, ambar ve ardiyeler olarak sıralamak mümkündür.

İşyeri paket sigortası fiyatlarını Türkiye’nin en iyi 22 sigorta şirketi arasından sizin için karşılaştıran SigortamBu, sizin için en uygun teklifi verir. İş yerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alırken sizi ve çalışanlarınız güvende hissettirecek en doğru poliçe SigortamBu’de sizi bekliyor! SigortamBu iş yeri paket sigortası ile tüm taşınır ve taşınmaz mallarınızın güvenliği beklenmedik durumlara karşı teminat altına alınır. SigortamBu üzerinden bütçenize en uygun fiyat avantajı ile iş yeri paket sigortası satın almak için bilgilerinizi girerek teklif alabilir

En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri, En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri, En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri, En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri, En iyi sigorta şirketleri, Sigorta fiyatları karşılaştırma, Sağlık sigortası nasıl yapılır?, Konut sigortası fiyatları, Araba sigortası teklifi al, Sigorta şirketi değerlendirmeleri, Sigorta poliçesi nedir?, Sigorta şirketi seçimi, Sigorta acentesi yakınımda, Sigorta şirketi incelemeleri,Hemen İşyeri Paket Sigortası için Online Teklif Al

Çözüm Ortaklarımız