Cep telefonu Sigortası

Cep telefonu Sigortası

CEP TELEFONU SİGORTASI

Telefon Banner

Telefonunuzun garanti kapsamına girmeyen risklere karşı korunmasını cep telefonu kaskosu ile sağlayın. Kırılma, çalınma veya hasar görme teminatlarıyla cep telefonunuzu ve cebinizi koruyun.

SigortamBu Türkiye’nin en iyi 22 sigorta şirketinden sizin için karşılaştırır, sizin için en uygun teklifi verir.

 Bütçenize en uygun fiyat avantajı ile cep telefonu sigortası satın almak için bilgilerinizi girerek teklif alabilir ya da 0850 800 00 01 numaralı hattı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her an ihtiyaç duyduğumuz ve yanımızdan ayırmadığımız cep telefonlarımızı koruma altına alan cep telefonu sigortası, gün geçtikçe daha çok kişi tarafından tercih ediliyor. Cep telefonu fiyatlarının giderek arttığını da göz önüne aldığımızda, bu sigortanın önemi daha da ön plana çıkıyor. Cep telefonlarınızı çeşitli durumlara karşı güvence altına alan telefon sigortası sadece yeni cep telefonlarında değil, kullanımda olan cep telefonlarınız için de geçerli oluyor. Peki cep telefonu sigortası neleri kapsıyor?

Cep telefonu sigortasının poliçe kapsamında teminat aldığı durumları şöyle sıralamak mümkün;

Hırsızlık

Kaza sonucu telefonun hasar alıp kullanılamayacak duruma gelmesi

Sıvı teması

Ekran kırılması

Yüksek voltaj

Hatalı aksesuar kullanımından kaynaklı sorunlar

Genel olarak yukarıdaki teminatları içeren telefon kaskosu kapsamı, sigorta şirketlerine göre değişiklik arz eder. Bu nedenle cep telefonu sigortası teklifi alırken teminat detaylarını incelemekte yarar vardır. Cep telefonu sigortası bunlara ek olarak garanti içindeki arızalar da dahil olmak üzere telefonun herhangi bir arızası olduğunda hizmet alınmasını sağlayarak hasar durumunda özel profesyonel çözümler sunar. Bu sigorta ürünü ayrıca telefonun tamamen hasarlanması sonucu kullanılamaz hale gelmesi ve ikamesinin gerekmesi halinde, yeni bir ürün ile değiştirilmesini sağlar.

 Cep telefonunun çalınması teminatı genel olarak sigortalının ikametinden, iş yerinden veya kilitli aracından zorlama yolu ile gerçekleşen hırsızlıklar için geçerli olmaktadır. Telefonun park, otobüs, dolmuş, kafe, AVM, konser alanı, ofis vb. gibi kamusal alanlarda çalınması gibi durumlar teminat kapsamı dışındadır. Bunun yanında cep telefonunun her türlü unutulma ve kaybolma halleri, telefon kaskosu teminatı dışında kalmaktadır.

 Cep telefonu sigortası yapan firmalar arasında aradığınız poliçeye en uygun şartlarda ulaşmanızı sağlayan SigortamBu, telefonunuzun garanti kapsamına girmeyen risklere karşı korunması için cep telefonu kaskosu ile yanınızda! Kırılma, çalınma veya hasar görme teminatlarıyla cep telefonunuzu ve cebinizi koruyan SigortamBu üzerinden 2022 cep telefonu sigortası fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, bütçenize en uygun fiyat avantajı ile cep telefonu sigortası edinebilirsiniz. Cep telefonu sigortası fiyatlarını Türkiye’nin en iyi 22 sigorta şirketinden sizin için karşılaştıran SigortamBu, sizin için en uygun teklifi sunar.

Hemen Cep telefonu Sigortası için Online Teklif Al